У Горлівці відбудеться всеукраїнська конференція “Посилення соціальної функції ОСН”

15-16 листопада в місті Горлівка (Донецька область) відбуватиметься VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з питань самоорганізації населення “Посилення соціальної функції органів самоорганізації населення”

15-16 листопада в місті Горлівка (Донецька область) відбуватиметься VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з питань самоорганізації населення “Посилення соціальної функції органів самоорганізації населення”. Захід проводить ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На конференції буде розглянуто:
· найкращі практики залучення громадськості до вирішення питань соціального захисту й соціальної допомоги населенню;
· результати аналізу нормативно-правової бази щодо надання соціальної допомоги на предмет її відповідності завданню розширення участі громадськості;
· пропозиції щодо вдосконалення законодавства та місцевої нормативно-правової бази для забезпечення участі громадськості в усіх стадіях надання соціальної допомоги;
· механізми співпраці органів самоорганізації населення з місцевими соціальними службами;
· налагодження само- та взаємодопомоги в територіальних громадах і серед вразливих верств населення.

Учасників конференції відбиратимуть на конкурсній основі з числа керівників органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій, науковців, які мають теоретичні напрацювання чи значний практичний досвід у цій сфері.

Охочим узяти участь у конференції слід подати заявку загальним обсягом до двох сторінок, яка має включати:
1) резюме з зазначенням місця роботи, громадської діяльності, описом цієї діяльності, зазначенням контактних телефонів та адреси електронної пошти;
2) обґрунтування мотивації участі в конференції.

Цю інформацію слід до 18 жовтня надіслати до ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” на електронну адресу samoorg@ukr.net або на факс (048) 738 68 30. Результати відбору буде повідомлено учасникам до 23 жовтня.

Організатори конференції відшкодовують витрати на проїзд (у межах вартості купейного квитка чи квитка на автобус), забезпечують проживання та дворазове харчування учасників конференції. Витрат на переліт літаками, проїзд у поїздах “Інтерсіті +” і пальне для автомобілів не відшкодовують.

Контакти:
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
В’ячеслав Кіщенко
(048) 738 68 30
095 336 01 55
samoorg@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: