У Горлівці відбудеться міський форум ОСН

29 січня о 9:00 у місті Горлівка (Горлівська міська рада, пр. Перемоги, 67) відбудеться Міський форум органів самоорганізації населення “На рубежі 80-літнього ювілею самоорганізації”

29 січня о 9:00 у місті Горлівка (Горлівська міська рада, пр. Перемоги, 67) відбудеться Міський форум органів самоорганізації населення “На рубежі 80-літнього ювілею самоорганізації”. Захід проводить Асоціація горлівської громади “Відродження та Розвиток” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та Горлівської міської ради.

Учасники форуму обговорюватимуть стан і перспективи розвитку ОСН у Горлівці та в цілому в Україні. Ітиметься про результати роботи у 2012 році, участь територіальної громади в розвитку міста та країни, роль громадського контролю в наданні послуг ЖКГ, участь населення у благоустрої та реалізації соціальних проектів.

Контакти:
Асоціація горлівської громади “Відродження та Розвиток”
050 478 65 76
geagolovkina@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: