У Фонді відбулася експертна дискусія щодо перспектив конституційного процесу

26 грудня за участі провідних українських експертів - конституціоналістів у приміщенні Міжнародного фонду "Відродження" відбулася зустріч, присвячена обговоренню конституційного процесу в Україні.

26 грудня за участі  провідних українських експертів – конституціоналістів у приміщенні Міжнародного фонду “Відродження” відбулася зустріч, присвячена обговоренню конституційного процесу в Україні.

В зустрічі взяла участь лідерка партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, народний депутат України Юлія Тимошенко, яка представила своє бачення конституційної реформи в Україні. 
 
Фонд сприяє незалежній експертизі у сфері конституційного процесу починаючи з 1990-х років, – зазначив виконавчий директор Фонду Олександр Сушко. – Ми і сьогодні не можемо залишатися осторонь суспільної дискусії щодо Конституції і готові надати майданчик, де фахівці-правники, експерти організацій громадянського суспільства можуть донести свої оцінки до учасників політичного процесу.”
 
Експерти обговорили такі питання: 
  • Яким є стан і перспективи суспільно-політичних дебатів про конституційну реформу в Україні? 
  • Чи потребує Україна нового суспільного договору і яких правових форм такий договір мав би набути? 
  • Які механізми мають забезпечити демократичний розвиток, верховенство права та дотримання балансу влади в Україні? 

Міжнародний фонд “Відродження” відкритий до подальшого обговорення конституційного процесу як частини зміцнення демократії в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: