У Донецьку й Харкові буде презентовано науково-дослідницькі програми ЄС

У Донецьку та Харкові відбудуться семінари в межах проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”

У Донецьку та Харкові відбудуться семінари в межах проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”. Проект здійснює ГО “Агенція європейських інновацій” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

29 травня о 10:00 у Донецькому національному університеті (вул. Університетська, 24, 3-й поверх, ауд. 309) відбудеться семінар “Перспективи участі представників українських організацій у науково-технологічних і освітніх програмах Європейського Союзу”.

31 травня о 10:00 у Харкові, в НТК “Інститут монокристалів” НАН України (пр. Леніна, 60, 5-й поверх, малий конференц-зал), відбудеться семінар “7 Рамкова Програма ЄС з науки й інновацій: можливості для українських фахівців”.

Головною метою семінару є обговорення можливостей і правил виконання науково-технологічних та освітніх проектів у межах таких програм ЄС: 7 Рамкова Програма, “Eureka”, “COST”, “Конкурентоспроможність та інновації”, “Erasmus Mundus”, “Jean Monnet”, “Tempus”.

До участі в семінарі запрошено українських експертів, представників вищих навчальних закладів і науково-дослідних організацій (аспірантів, науковців, менеджерів), малих і середніх підприємств.

Програма семінару в Донецьку

Програму семінару в Харкові

ГО “Агенція європейських інновацій”
Іван Кульчицький
kul.ivan@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: