У Донецьку відбудуться публічні дебати: “Політика розвитку вугільної галузі: конфлікт намірів та результатів”

У понеділок, 27 грудня 2010 року, о 14.00 в м. Донецьку відбудуться публічні дебати "Політика розвитку вугільної галузі: конфлікт намірів та результатів". Захід, якому передуватиме прес-конференція організаторів, відбудеться в готелі "Централь" (м. Донецьк, вул. Артема, 87).

У понеділок, 27 грудня 2010 року, о 14.00 в м. Донецьку відбудуться публічні дебати “Політика розвитку вугільної галузі: конфлікт намірів та результатів”. Захід, якому передуватиме прес-конференція організаторів, відбудеться в готелі “Централь” (м. Донецьк, вул. Артема, 87).

У прес-конференції візьмуть участь:

Доповідачі на прес-конференції:

Михайло Волинець, голова Незалежної профспілки гірників України, народний депутат України;

Станіслав Федорчук, експерт проекту “Громадський контроль за діяльністю органів виконавчої влади у сфері реструктуризації вугільної галузі в Україні“.

У ході публічних дебатів будуть розглянуті наступні питання:

1. Коротка презентація результатів експертизи та експертного опитування;

2. Заслуховування оцінок результатів експертизи з боку представників влади, незалежного експертного середовища, профспілок та журналістів.

3. Висловлення власної позиції щодо проблем розвитку галузі  представниками влади та місцевого самоврядування;

4. Висловлення позиції опонентів влади з числа представників профспілок та шахтарів;

5. Коментарі щодо змісту позицій опонентів з боку експертів, журналістів.

До участі у дебатах запрошені представники вугільних підприємств різних форм власності, дослідницьких інститутів, шахтарських профспілок, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Контактна особа з питань акредитації та отримання додаткової інформації:  Станіслав Федорчук, тел. (095) 508-89-65 fedorchukstanislav@gmail.com

***

Проект “Громадський контроль за діяльністю органів виконавчої влади у сфері реструктуризації вугільної галузі в Україні” реалізується Західноукраїнським медіа-центром “Нова журналістика” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного Фонду Відродження. Мета проекту – здійснення громадської експертизи діяльності державної влади в сфері реструктуризації вугільної промисловості та соціального захисту шахтарів на прикладі Донецької та Львівської областей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: