У Донецьку відбудеться тренінг із громадського аналізу політики

24-25 червня з 9:30 до 17:00 в Донецьку відбудеться тренінг “Аналіз політики: теорія та практика громадського аналізу політики виконавчих органів влади в області”

24-25 червня з 9:30 до 17:00 в Донецьку, в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади (бул. Пушкіна, 32, малий зал), відбудеться тренінг “Аналіз політики: теорія та практика громадського аналізу політики виконавчих органів влади в області”. Захід організовує Донецька обласна організація ВГО “Комітет виборців України” (КВУ) спільно з Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу в межах проекту “Підвищення професійного рівня членів Громадської ради при Донецькій обласній державній адміністрації” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують членів Громадської ради при Донецькій обладміністрації.

Для участі у тренінгу слід надіслати анкету до 20 червня включно на електронну адресу svitlana_t@mail.ru або на факс (062) 337 63 16. Запланована кількість учасників – 17. Їх відбиратимуть на конкурсних засадах. Про результати відбору буде повідомлено до 22 червня включно.

Організатори забезпечують учасників тренінгу обідом і методичними матеріалами. Витрат на проїзд не відшкодовують.

Контакти: Донецька обласна організація КВУ, Світлана Ткаченко, 066 666 39 14, svitlana_t@mail.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: