У Донецьку вчителів навчали методам та технікам роботи з проблемними дітьми

З 12 по 15 жовтня Донецька громадська організація Фонд “Наше майбутнє” спільно з Фондом Pressley Ridge (Угорщина) в Донецьку провели семінар “Інноваційний підхід Пресслі Рідж в роботі з проблемними дітьми та молоддю. Шляхи та механізми впровадження та адаптації закордонного досвіду” та тренінг із методів та технік роботи з дітьми для вчителів у школах “Принципи перевиховання. Система управління поведінкою та система соціальних навичок”.

Заходи відбувалися в рамках проекту “Впровадження інноваційного підходу роботи з дітьми з поведінковими та емоційними розладами на основі міжнародного досвіду”, що фінансується програмою “Схід-Схід: Партнерство без кордонів” МФ “Відродження”.

Семінар “Інноваційний підхід Пресслі Рідж в роботі з проблемними дітьми та молоддю. Шляхи та механізми впровадження та адаптації закордонного досвіду” було розраховано на представників освітніх та виховних закладів, організацій, що працюють з дітьми та підлітками, директорів шкіл та представників органів влади.

Тренінг з методів та технік роботи з дітьми для вчителів у школах “Принципи перевиховання. Система управління поведінкою та система соціальних навичок” зібрав вчителів шкіл, вчителів та вихователів інших учбово-виховних закладів, соціальних працівників та психологів, що працюють з проблемними дітьми.

Учасники тренінгу:

  • отримали інформацію про систему управління поведінкою;
  • мали можливість змоделювати деякі елементи системи управління поведінкою за допомогою набуття безпосереднього досвіду;
  • відчули атмосферу для обговорення ідей щодо процесу адаптації системи управління поведінкою в школах учасників тренінгу;
  • отримали час для формування власної системи для своїх шкіл та організацій.

Тренінг проводили тренери з Угорщини:

  • Андреа Грубер – керівник Центрального та Східно-Європейського Відділення Пресслі Рідж, директор Угорського Фонду Пресслі Рідж; має докторський ступень в галузі міжнародних відносин та зв’язків із громадськістю Піттсбурзького Університету, ПА, США; магістр в залузі управління людськими ресурсами і навчання дорослих; тренер Пресслі Рідж по темах: Принципи перевиховання (Re-Ed), Система управління поведінкою та соціальних навичок, Кризові корекційні заходи, Культурні відмінності, Багатокультурна освіта та підходи, а також по темах менеджменту соціальної сфери.
  • Моніка Росса – психолог, координатор програми шкільних проектів Фонду “Преслі Рідж”, Угорщина, тренер по темах: Системи управління поведінкою та соціальних навичок

За додатковою інформацією звертайтеся до керівника проекту Мар’яни Русанюк, тел. 050 582-44-86

Марія Лихман, відділ PR
тел: +380 (44) 486 24 74 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: lykhman@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: