У Донецьку провели фестиваль культур для майбутніх першокласників

22 лютого в донецькій школі №138 відбувся фестиваль культур для сімей майбутніх першокласників “Тато, мама, вчитель і я – першокласна сім'я”

22 лютого в донецькій школі №138 відбувся фестиваль культур для сімей майбутніх першокласників “Тато, мама, вчитель і я – першокласна сім’я”. Захід організувала ГО “Громада Першотравнева” в межах проекту зі створення адаптаційної групи для дошкільнят “Стартуємо впевнено разом”. Реалізацію проекту координує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У святі взяли участь понад 150 майбутніх першокласників і їхніх батьків, вихованці дитячого садка №365, учні початкової школи – члени сімей, у яких російська й українська мова не є рідними (вірменських, таджицьких, азербайджанських, татарських тощо).

Анімаційна вистава “Вінок дружби” від арт-студії “Анімашки” в музично-ігровій формі ознайомила малюків з особливостями різних національностей, державною символікою та народними традиціями українців. Діти співали, танцювали, брали активну участь в іграх і забавах, спілкувалися з героями музичної казки.

Також для учасників фестивалю було організовано виставку “Разом на одній Землі”, яка складалася з таких частин: “Захоплення моєї сім’ї”, “Обереги нашого дому”, “Вернісаж. Наші досягнення”, “Національна страва”. На виставці було представлено роботи 35 родин.

Фольклорна програма закінчилася дегустацією страв національної кухні – вірменської пахлави, таджицьких солодощів, татарських м’ясних пирогів-перебіжників, російських млинців, українського короваю.

У березні у школі №138 заплановано флеш-моб “Дорога до школи”.

Контакти:
ГО “Громада Першотравнева”
Наталія Дяченко
050 973 00 24
dosh138@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: