У Донецьку оголошено конкурс міні-грантів для місцевих громадських організацій

Конкурс проводиться за фінансової підтримки Донецької міської ради та Міжнародного фонду «Відродження» та інформаційної підтримки «Першого муніципального каналу».

Метою даного конкурсу є сприяння громадянській активності та підтримка громадських ініціатив, спрямованих на об’єднання зусиль громадян для вирішення місцевих проблем.

До участі у Конкурсі запрошуються громадські організації, а також ініціативні групи громадян міста Донецька.

Як зазначила керівник проекту Світлана Ткаченко, відбір переможців конкурсу буде здійснювати спеціально створена конкурсна комісія, до якої увійдуть представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, представники засобів масової інформації, бізнесу та громадських об’єднань. На думку організаторів, це допоможе зробити конкурс більш відкритим і ефективним.

Світлана Ткаченко також підкреслила, що в рамках Конкурсу в цьому році були визначені пріоритетні напрями діяльності:

  • підтримка громадських ініціатив в соціальній сфері (проведення заходів, спрямованих на залучення громади до здорового способу життя, виховання молоді, допомога літнім і самотнім громадянам);
  • підтримка громадянських ініціатив у сфері житлово-комунального господарства (ремонт/реконструкція об’єктів соціальної інфраструктури; облаштування місць відпочинку та розваг);
  • підтримка громадянських ініціатив у сфері розвитку місцевого самоврядування.

 

Заступник голови правління Донецької обласної організації “Комітет виборців України” Олег Гришин розповів про економічну та соціальну доцільність проведення конкурсу міні-грантів та запросив усіх присутніх взяти в ньому активну участь. Він зазначив, що організатори планують залучити якомога більше активних громадян Донецька до вирішення місцевих проблем і профінансувати в рамках конкурсу як мінімум 10 кращих проектів.

На прес-конференції також виступив заступник начальника управління із зв’язків з громадськістю Донецької міської ради Куниця Сергій Сергійович. Він підкреслив важливість Конкурсу міні-грантів для міста Донецька і відзначив його значущість у розвитку громадянських ініціатив.

Нагадаємо, що для участі в конкурсі зацікавленим громадським організаціям або ініціативним групам громадян необхідно заповнити спеціальну аплікаційну форму, яку можна отримати в офісі ДОО ВГО “Комітет виборців України” за адресою – м. Донецьк, бул. Шкільний, д. 7, кв.42 або завантажити на сайті: http://ngo.donetsk.ua/donsociety/17758.

Заповнену форму необхідно надіслати рекомендованим листом на адресу організації або електронною поштою на адресу konkyrscvu@gmail.com (в темі повідомлення необхідно вказати “Конкурс міні-грантів. Проект”).

Кінцевий термін подання заявок на конкурс – до 16:00 15 серпня 2010 року.

Орієнтовні строки реалізації проектів, які будуть підтримані в рамках конкурсу, – з 1 вересня по 15 листопада 2010 року.

Максимальна сума гранту для проектів-переможців передбачена в розмірі 15 000 грн.

Загальний призовий фонд Конкурсу міні-грантів складає – 150 000 грн.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся – керівник проекту Світлана Ткаченко: (063) 269-96-91 менеджер проекту Юлія Житинська: (050) 597-48-70; бульвар Шкільний, д. 7, кв. 42, м. Донецьк, 83054, тел.(062) 337-63-16, адреса електронної пошти: konkyrscvu@gmail.com.

Конкурс реалізується в рамках проекту ДОО ВГО “Комітет виборців України” “Через розвиток громадянських ініціатив – до розвитку громадянського суспільства” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” і Донецької міської ради та інформаційної підтримки “Першого муніципального каналу”.

Контакти: Анастасія Прокопенко, Донецька обласна організація ВГО “Комітет виборців України”, nastiona87@gmail.com, http://www.cvu.dn.ua/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: