У Донецьку обговорювали проблеми створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

15 жовтня 2010 року в Донецькому прес-клубі в рамках конкурсу міні-проектів, що проводить Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Донецької міської ради, Міжнародного фонду «Відродження» та інформаційної підтримки «Першого муніципального каналу», відбулося засідання круглого столу на тему: «Створення нових перспективних ОСББ: що для цього необхідно?».

Ініціатором круглого столу виступила ініціативна група проекту-переможця конкурсу: «Від реальних кроків до нових перспектив ОСББ».

На засіданні були присутні керівники управлінь житлово-комунального господарства, голови ОСББ, журналісти місцевих видань.

Були обговорені наступні питання:

  • Скільки ОСББ існує в Донецькій області і наскільки ефективна їх діяльність? Чи помітна динаміка у цьому процесі?
  • Програма реформування ЖКГ України: яка допомога передбачена з боку держави для об’єднань багатоквартирних будинків? Чи буде у майбутньому фінансування ОСББ?
  • Чи готове населення для створення подібних об’єднань?
  • Питання ефективної законодавчої бази.
  • кі проблеми можуть виникнути, після утворення ОСББ?
  • Співпраця бізнесу та ОСББ: чи можливо це?

Присутні дійшли до висновку, що створювати ОСББ треба, але, в першу чергу, необхідно вдосконалити законодавство з цього питання, також проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян.

Як зазначив Сергій Ткаченко, голова ДОО ВГО «Комітет виборців України»: «Наша спільна задача виявити ініціативних людей, які будуть створювати і займатися ОСББ. Саме конкурс міні-грантів дає таку унікальну можливість».

Джерело: Донецька обласна організація ВГО “Комітет виборців України”

Контакти:  тел./факс: 062 337 63 16, www.cvu.dn.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: