У Дніпропетровську відбувся тренінг для волонтерів

У Дніпропетровську відбувся тренінг “Студія волонтерства”

У Дніпропетровську відбувся тренінг “Студія волонтерства”. Захід організував Центр європейської інформації у Дніпропетровську спільно з волонтерами європейського клубу “Європейський вектор” Міжрегіонального вищого училища поліграфії й інформаційних технологій, з європейськими клубами професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) і з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Європейське майбутнє України” в межах проекту “Продовження роботи Центру європейської інформації” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Таким чином, учасники тренінгу – волонтери шести міських євроклубів системи ПТНЗ – долучилися до Європейського року волонтерства, який відзначає вся Європа.

Учасникам розповіли про суть і значення волонтерства в сучасному суспільстві. Під час тренінгу було проведено тематичні мультимедійні презентації, рольові ігри, тестування, обговорення. Тренінг дозволив сформувати пілотну лідерську групу в кожному євроклубі, яка поширюватиме ідеї волонтерства у власному навчальному закладі.

Контакти: Центр європейської інформації в Дніпропетровську, Наталя Гордійчук, 050 955 14 79, 097 428 14 81

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: