У Дніпропетровську відбудеться урочисте відкриття Центру європейської інформації

14 квітня 2006 року о 14.00 у приміщенні Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки за участі керівників облдержадміністрації, депутатів обласної ради та представників Міжнародного фонду "Відродження" відбудеться офіційне відкриття Центру європейської інформації.

Урочисте відкриття Центру європейської інформації — 14 квітня, 14.00,
приміщення Дніпропетровської  обласної універсальної наукової бібліотеки
(м. Дніпропетровськ, вул. Ю. Савченка, 10)

Центр Європейської Інформації створено за ініціативи та підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Поява центру зумовлена потребою у підвищенні обізнаності громадськості Дніпропетровщини про різні аспекти європейської інтеграції.

Метою діяльності Центру є надання широкого доступу до інформаційних ресурсів з питань європейської інтеграції та поширення знань про засади функціонування Європейського Союзу, діяльність керівних інституцій ЄС, відносини між Україною та ЄС, політику європейської інтеграції України та європейські цінності.

Діяльність Центру розпочинається в рамках проекту, що реалізується Дніпропетровською обласною громадською організацією “Товариство інтелектуальної власності” та Дніпропетровською обласною універсальною науковою бібліотекою за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Інформаційний центр у Дніпропетровську функціонує в рамках Всеукраїнського консорціуму центрів європейської інформації, створеного у листопаді 2005 року за ініціативи Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Так, в рамках Всеукраїнського консорціуму вже відкрито центри європейської інформації у Львові, Луцьку, Одесі, Донецьку, Хмельницьку, Вінниці, Рівному, Ужгороді, Полтаві та Сумах; протягом 2006 року проходитимуть відкриття центрів європейської інформації у решті регіонах України.

Урочисте відкриття Центру Європейської інформації відбудеться за участі керівників облдержадміністрації, депутатів обласної ради та представників Міжнародного фонду “Відродження”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: