У Дніпропетровську відбудеться благодійна виставка для допомоги хворим дітям

1-7 жовтня з 12:00 до 18:00 у Дніпропетровську проходитиме благодійна виставка творчих робіт “Цінуй життя” до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги

1-7 жовтня з 12:00 до 18:00 у Дніпропетровську, в Арт-центрі “Квартира” (Червона площа, 3), проходитиме благодійна виставка творчих робіт “Цінуй життя” до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги. Захід організовує Дніпропетровська обласна благодійна організація “Сяйво веселки” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Вхід на виставку вільний. Відвідувачі зможуть опустити свої пожертви в “скриньки надії”.

Після закінчення виставки, 8 жовтня, відбудеться благодійний аукціон. Зібрані кошти буде спрямовано на адресну допомогу дітям із онкологічними та важкими гематологічними захворюваннями.

Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги відзначають щорічно у другу суботу жовтня. Ініціатором відзначення є Всесвітній альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток хоспісної та паліативної допомоги в усьому світі. Цього року Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги припадає на 8 жовтня.

Паліативна допомога – це комплексний підхід, мета якого – забезпечити максимальну якість життя пацієнта з невиліковним (смертельним) захворюванням і членів його родини шляхом запобігання та полегшення страждань завдяки ранньому виявленню й точному діагностуванню проблем і проведенню адекватних лікувальних заходів, а також надання психосоціальної та моральної підтримки.

ДОБО “Сяйво веселки”
(056) 789 06 60
mail@deti.dp.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: