У Дніпропетровську презентують телепроект, присвячений європейським цінностям

17 травня о 13:30 у Дніпропетровську (вул. Набережна Леніна, 18, ауд. 2502) відбудеться презентація міжнародного проекту “Студентські медіа: відкритий шлях до європейських можливостей”

17 травня о 13:30 у Дніпропетровську (вул. Набережна Леніна, 18, ауд. 2502) відбудеться презентація міжнародного проекту “Студентські медіа: відкритий шлях до європейських можливостей”. Захід проводить Українсько-польська телерадіокомпанія “Співдружність” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект презентують:
– Юлія Задорожня, генеральний директор ТРК “Співдружність”;
– Ганна Гронська, керівник проектів і програм медіа-центру Університету імені Альфреда Нобеля, керівник проекту.
 
У програмі заходу – перегляд стартових відеопрограм, які незабаром з’являться в ефірі ТРК “Співдружність” (“27 канал”), і програм, які створили партнери з інших міст, дискусія про реальний зміст європейських цінностей, знайомство з Інтернет-квестом “Європейські цінності” тощо.

Проект має на меті поєднати творчі та професійні можливості телекомпаній вишів України та Польщі та створити спеціальний цикл телевізійних і відеопрограм “Європейські можливості: долаємо труднощі перекладу” (адаптований передусім для молодіжної аудиторії та батьків) для презентації європейських цінностей.

Проект передбачає обмін телевізійним і відеопродуктом, адаптацію та переклад його для української аудиторії (і відповідно підготовку до перекладу й адаптації української телепродукції для показу в Польщі), а також виготовлення та поширення на дисках циклів телепрограм для використання в діяльності шкільних євроклубів у школах-партнерах Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля у Дніпропетровській і Запорізькій областях.

Показ програм телевізійного циклу “Європейські можливості: долаємо труднощі перекладу” в ефірі заплановано з травня до жовтня. У листопаді диски з програмами циклу отримають євроклуби всіх шкіл Дніпропетровської та Запорізької областей.

17 травня у світі відзначають Всесвітній день інформаційного співтовариства.

Контакти:
Українсько-польська телерадіокомпанія “Співдружність”
Ганна Гронська
067 264 32 81
grons@duep.edu

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: