У Дніпропетровську презентовано телецикл про європейські цінності й можливості

17 травня у Дніпропетровську відбулася презентація міжнародного проекту “Студентські медіа: відкритий шлях до європейських можливостей”

17 травня у Дніпропетровську відбулася презентація міжнародного проекту “Студентські медіа: відкритий шлях до європейських можливостей”. Захід провела Українсько-польська телерадіокомпанія “Співдружність” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект має на меті поєднати творчі та професійні можливості телекомпаній вишів України та Польщі та створити спеціальний цикл телевізійних і відеопрограм “Європейські можливості: долаємо труднощі перекладу” (адаптований передусім для молодіжної аудиторії та батьків) для презентації європейських цінностей.

Презентуючи проект, Юлія Задорожня, генеральний директор ТРК “Співдружність”, зауважила: “Коли ми задумували цей телевізійний цикл, ми хотіли не так взагалі поговорити про євроінтеграцію, як за допомогою телепрограм наших колег із Польщі звернутися до свідомості наших глядачів в Україні. Програми циклу не дають рецептів – вони ставлять питання, актуальні для кожного”.

Під час заходу було показано першу програму телециклу.

Показ програм телевізійного циклу “Європейські можливості: долаємо труднощі перекладу” в ефірі заплановано з травня до жовтня. У листопаді диски з програмами циклу отримають євроклуби всіх шкіл Дніпропетровської та Запорізької областей.

{qtube vid:=FM3e0lS68zU#! w:=480 h:=385 b:=1 ap:=0 rel:=0}

Контакти:
Українсько-польська телерадіокомпанія “Співдружність”
Ганна Гронська
067 264 32 81
grons@duep.edu

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: