У Дніпропетровську обговорять особливості працевлаштування інвалідів

17 березня о 10:00 у Дніпропетровську відбудеться фокус-групова дискусія, присвячена державній системі працевлаштування інвалідів і наближенню відповідного українського законодавства до європейського

17 березня о 10:00 у Дніпропетровську (офіс Дніпропетровського обласного об’єднання інвалідів “Творчість”, вул. Сєрова, 8) відбудеться фокус-групова дискусія, присвячена державній системі працевлаштування інвалідів і наближенню відповідного українського законодавства до європейського. Захід проводить ГО “Інститут прикладних гуманітарних досліджень” спільно з ВГО “Національна асамблея інвалідів України” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі у фокус-групі запрошено представників департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обладміністрації, Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Дніпропетровського обласного центру зайнятості, керівників місцевих громадських організацій інвалідів і директорів підприємств, на яких працюють люди з інвалідністю.

Учасникам заходу буде запропоновано аналітичні матеріали з оглядом законодавства про зайнятість інвалідів і судової практики. Крім того, буде розглянуто адаптацію в Україні окремих положень європейських актів із забезпечення умов праці для людей з особливими потребами.

Модератори заходу:
– Валерія Кохан, експерт Інституту прикладних гуманітарних досліджень;
– Вікторія Назаренко, генеральний секретар Національної асамблеї інвалідів України.

Попередня реєстрація учасників триває до 15:00 14 березня.

Контакти:
ГО “Інститут прикладних гуманітарних досліджень”
Валерія Кохан
050 406 59 69
iahr@online.ua

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: