У Чернівцях відбудуться два сеанси одночасної гри в шахи

31 травня в Чернівцях відбудуться два сеанси одночасної гри в шахи, які проводитимуть юні шахісти Ангеліна Демчук та Олексій Білич

31 травня в Чернівцях відбудуться два сеанси одночасної гри в шахи, які проводитимуть юні шахісти Ангеліна Демчук та Олексій Білич. Ініціатива Чернівецької міської спортивної організації “Федерація шахів” стала однією з переможниць конкурсу адвокаційних проектів, який проводило Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” і Фонд Степана Ленігевича за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Перший сеанс відбудеться о 13:00 на факультеті історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Кафедральна, 2, 2-й поверх).

Другий сеанс відбудеться о 17:00 у приміщенні Чернівецької міської ради (Центральна площа, 1, 2-й поверх).

Організатори очікують, що акція сприятиме ухваленню місцевої програми “Підвищення інтелектуального рівня особистості для обдарованих школярів міста Чернівці, особливо з особливими потребами та/або з малозабезпечених сімей”, а також факультативному впровадженню уроків шахів до програм загальноосвітніх шкіл і вишів міста.

Контакти:
Чернівецька міська спортивна організація “Федерація шахів”
Олександр Казимирчук
095 83 00 100

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: