У Чернівцях відбудеться шаховий турнір

13 липня о 12:00 у Чернівцях (ресторанний комплекс “Сорбонна”, вул. Університетська, 21-А) відбудеться традиційний шаховий турнір “Петрівський Ярмарок – 2013”

13 липня о 12:00 у Чернівцях (ресторанний комплекс “Сорбонна”, вул. Університетська, 21-А) відбудеться традиційний шаховий турнір “Петрівський Ярмарок – 2013”. Захід проводить Чернівецька міська рада та Чернівецька міська спортивна організація “Федерація шахів” у межах проекту “Впливова громада – відповідальна місцева влада”, який здійснює Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” і Фонд Степана Ленігевича за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На захід запрошують представників електронних і друкованих ЗМІ.

Контакти:
Чернівецька міська спортивна організація “Федерація шахів”
Олександр Казимирчук
095 83 001 00

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: