У Чернівцях відбудеться другий тур молодіжного конкурсу “Україна в Європі, Європа в Україні”

26 квітня о 10:00 у Чернівцях відбудеться другий тур конкурсу “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді”

26 квітня о 10:00 у блакитній залі центрального корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться другий тур конкурсу “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді”. Конкурс проводить Товариство “Український народний дім в Чернівцях” і Центр європейської інформації “Буковина – Європа” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У змаганні візьмуть участь переможці обласних турів і відкритого конкурсу в Чернівцях.

З 12 січня до 23 лютого в 10 регіонах України (Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька область, м. Кременчук та АР Крим) відбулися нагородження переможців І туру конкурсу. Участь у конкурсі брала учнівська та студентська молодь віком 16-25 років. У Чернівцях конкурс був відкритим: туди надсилали роботи учасники тих областей, де конкурс не проводився.

Товариство “Український народний дім в Чернівцях”
Євгенія Олійник, 050 909 13 45
Валерія Руссу, 095 412 46 87

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: