У Чернівцях триває конкурс мікрогрантів для громадських активістів

Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” спільно з Благодійним фондом Степана Ленігевича оголошують ІІ тур конкурсу мікрогрантів “Впливова громада – відповідальна місцева влада”

Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” спільно з Благодійним фондом Степана Ленігевича оголошують ІІ тур конкурсу мікрогрантів “Впливова громада – відповідальна місцева влада”. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та Чернівецька міська рада.

У межах конкурсу буде підтримано проекти, спрямовані на реалізацію адвокаційних громадських ініціатив на місцевому рівні, що посилюють вплив громадян на формування й реалізацію місцевої політики, захист прав громадян і групових інтересів територіальних громад Буковини та забезпечують контроль за діяльністю місцевих органів влади громадянами та їхніми об’єднаннями.

До участі в конкурсі запрошують громадські організації, органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будинкові кооперативи й ініціативні групи громадян, які не мають юридичної реєстрації. Територія конкурсу – місто Чернівці.

Термін реалізації проектів – від 3 до 6 місяців.
Максимальна сума гранту – до 15 000 гривень.
Останній термін подання проектів – 30 січня 2013 року.
Оголошення результатів конкурсу – до 15 лютого 2013 року.

Аплікаційна форма

Умови конкурсу

Контакти:
Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях”
(0372) 528 059
ngo.chernivtsi@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: