У Чернівцях обговорять проблеми захисту працівників від вікової дискримінації

Конфедерація профспілок недержавного сектору економіки Чернівецької області проводить круглий стіл «Право на працю для тих, кому за 40» у рамках проекту «Право на працю».

У ході заходу його учасники визначать та обговорять коло проблем, що пов’язані із практикою  дискримінації громадян за віковою ознакою при працевлаштуванні та захисту їхніх трудових прав, погодити співпрацю зацікавлених сторін: органів влади –  роботодавців – профспілок та громадських організацій.

 

Питання для обговорення:

– ситуація та перспективи  ринку праці Чернівецької області та шляхи реалізації права на працю громадян старшої вікової групи;

– дискримінаційні тенденції за вікової ознакою щодо працевлаштування громадян старшої вікової групи;

– діалог: роботодавець – найманий працівник, забезпечення взаємних прав;

– шляхи забезпечення трудових прав громадян старшої вікової групи.

У «круглому столі» беруть участь керівники Державної інспекції праці, Центру зайнятості, Асоціації роботодавців, Чернівецької обласної ради  ветеранів, профспілкових, громадських організацій, експерти.

Контакти: Лідія Анциперова,  телефони: 57-41-18, 095-538-58-81

Даний захід проводиться в рамках проекту «Право на працю!», що реалізується Конфедерацією профспілок недержавного сектору економіки Чернівецької області в рамках програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: