У Чернівцях контролюватимуть фінансування програм ЖКГ

4 жовтня об 11:00 у Чернівцях (Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях”, вул. Ломоносова, 2, перший поверх) відбудеться презентація проекту “Бюджетне фінансування програм ЖКГ – на контроль громади Чернівців!”

4 жовтня об 11:00 у Чернівцях (Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях”, вул. Ломоносова, 2, перший поверх) відбудеться презентація проекту “Бюджетне фінансування програм ЖКГ – на контроль громади Чернівців!” Проект здійснює Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде оголошено про створення коаліції “За прозорий бюджет міста”.

З журналістами зустрінуться голова Товариства “Український Народний Дім в Чернівцях”, керівник проекту Володимир Старик, директор департаменту ЖКГ Чернівецького міськвиконкому Дмитро Сірман, представники фінансового управління міськвиконкому, депутати міської ради.

Контакти:
Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях”
Тарас Халавка
099 72 87 922

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: