У Чернівцях буде розглянуто стандарти державної реєстрації

20 червня о 15:00 у Чернівцях (конференц-зала Товариства “Український Народний Дім в Чернівцях”, вул. Ломоносова, 2) відбудеться круглий стіл “Державна реєстрація: шлях до європейської якості обслуговування”

20 червня о 15:00 у Чернівцях (конференц-зала Товариства “Український Народний Дім в Чернівцях”, вул. Ломоносова, 2) відбудеться круглий стіл “Державна реєстрація: шлях до європейської якості обслуговування”. Захід проводить Клуб Української Молоді в межах проекту “Впливова громада – відповідальна місцева влада”, який здійснює Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу представники органів державної влади, громадських організацій, профспілок підприємців обговорюватимуть процедуру державної реєстрації та перереєстрації, функціонування системи електронної реєстрації, зміну видів господарської діяльності за КВЕД, роботу відділу державної реєстрації Чернівецької міської ради.

Контакти:
Клуб Української Молоді
Дмитро Міцевич
050 14 00 712
1400712@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: