У Чернігові відбудеться мандрівний правозахисний кінофестиваль

30 листопада в Чернігові стартує 9-й Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини “Docudays UA”

30 листопада в Чернігові стартує 9-й Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини “Docudays UA”. Покази організовує Чернігівська міська молодіжна організація “М’АРТ” спільно з Державним агентством України з питань кіно, “Human Rights Film Network” і Всеукраїнською освітньою програмою “Розуміємо права людини” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, Національного фонду підтримки демократії (США), Чорноморського фонду регіонального співробітництва та “Movies that Matter”.

Відкриття мандрівного фестивалю відбудеться о 12:00 в обласній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка (пр-т Миру, 41). На відкритті відбудеться презентація фестивалю та прес-конференція для ЗМІ.

До програми цьогорічного фестивалю увійшли фільми-переможці 9-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”, який відбувався в Києві 23-29 березня 2012 року, а також фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно.

Контакти:
Чернігівська міська молодіжна організація “М’АРТ”
(046) 277 41 10
mart.ngo@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: