У Чернігові споживачам наркотиків розкажуть про їх права

  У Чернігові почалася реалізація проекту "Захист прав пацієнтів – споживачів наркотиків і людей, які живуть з ВІЛ/СНІД".Як повідомили в Чернігівському центрі прав людини, проект направлений на захист і забезпечення прав пацієнтів – споживачів наркотиків і людей з ВІЛ/СНІД через проведення інформаційної і просвітницької кампанії, аналіз правовідносин медичний працівник-пацієнт і вироблення відповідних рекомендацій.  

У Чернігові почалася реалізація проекту “Захист прав пацієнтів – споживачів наркотиків і людей, які живуть з ВІЛ/СНІД”.

Як повідомили в Чернігівському центрі прав людини, проект направлений на захист і забезпечення прав пацієнтів – споживачів наркотиків і людей з ВІЛ/СНІД через проведення інформаційної і просвітницької кампанії, аналіз правовідносин медичний працівник-пацієнт і вироблення відповідних рекомендацій, — передає “УНІАН”.

У рамках реалізації проекту надаватимуться юридичні консультації і кваліфікована адвокатська допомога у разі грубого ігнорування прав пацієнтів з ВІЛ/СНІД або відмови в лікуванні, неякісного лікування, що привело до погіршення або розладу здоров’я. Також будуть проведені соціологічні опитування пацієнтів і медичних працівників.

Проект виконуватиметься спільно з Управлінням охорони здоров’я Чернігівської ОДА, Чернігівськими громадськими організаціями – обласним відділенням всеукраїнської організації ЛЖВ, Центром “Доброчин”, Центром “ВЕДІС” і обласним СНІД-центром за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: