У Чернігові проходить виставка, присвячена правам людини

З 3 до 12 вересня в Чернігівській обласній бібліотеці імені Володимира Короленка відбудеться виставка з прав людини “Кожен має право знати свої права”

З 3 до 12 вересня в Чернігівській обласній бібліотеці імені Володимира Короленка відбудеться виставка з прав людини “Кожен має право знати свої права”. Її підготувала Чернігівська міська громадська організація “М’АРТ” у межах Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Виставка складається з 25 панелей, що містять ілюстровану інформацію про права та свободи людини. Загалом її можна об’єднати в декілька інформаційних частин: “Еволюція прав людини”, “Цінності прав людини”, “Окремі аспекти прав людини” та “Права дитини”.

З 11:00 до 17:00 щодня відбуватимуться екскурсії для різних груп. Екскурсоводами будуть учні старших класів, що пройшли попереднє навчання та підготовку.

Під час роботи виставки щодня відбуватимуться цікаві заходи. Також можна буде ознайомитися з літературою про права людини.

Після Чернігова пересувна експозиція мандруватиме по багатьох містах країни.

Контакти:
Чернігівська міська громадська організація “М’АРТ”
(046) 77 41 10

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: