У Черкасах створили 50-метрове Полотно миру

До Міжнародного дня толерантності (16 листопада) черкаська молодь зшила 50-метрове Полотно Миру з тисяч клаптиків тканини

До Міжнародного дня толерантності (16 листопада) черкаська молодь зшила 50-метрове Полотно миру з тисяч клаптиків тканини. Акцію ініціювали Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Черкаська обласна благодійна фундація “Паритет”, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, департамент освіти й гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького та Всеукраїнська жіноча єврейська організація “Проект Кешер”. Захід відбувся в межах інформаційно-просвітницької кампанії “Антидискримінаційна дія”, яку провадять Коаліція з протидії дискримінації в Україні й Інформаційно-просвітницький центр “Вісь” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

22 листопада символ миру, доброти й неприпустимості дискримінації пронесли центральною вулицею Черкас. Символічне панно супроводили понад 300 учнів. Школярі зображували толерантність анімаціями з власних тіл, писали відомі їм приклади дискримінації на повітряних кульках і пробивали їх, а приклади толерантності зображали не гелевих кульках і пускали їх у небо. Десятки волонтерів у цей час поширювали листівки. Найбільш заповзяті учасники отримували заохочувальні пам’ятні призи.

Пано буде доступне для всіх охочих у приміщенні Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру (вул. Смілянська, 23, 2-й поверх).

Контакти:
Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр
(0472) 36 00 59
mrc.ck.ua@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: