У Черкасах буде створено центр безкоштовної правової допомоги

ГО “Альянс ромен Черкащини” розпочала проект “Фахова правова допомога та юридичні консультації – ромським громадам Черкащини”

ГО “Альянс ромен Черкащини” розпочала проект “Фахова правова допомога та юридичні консультації – ромським громадам Черкащини”. Проект підтримують програми “Рома України” та “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту в Черкасах буде створено Центр безкоштовної правової допомоги. Його діяльність буде спрямовано на забезпечення правових потреб малозабезпечених верств населення, зокрема ромського. Центр співпрацюватиме з органами влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями та благодійними фондами.

ГО “Альянс ромен Черкащини”
067 220 14 68
romaikatuna@mail.ru

***

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: