У Білій Церкві проведуть акцію проти домашнього насильства

22 квітня о 14:00 у місті Біла Церква (пл. Тараса Шевченка) відбудеться громадська акція “Молодь проти насильства”

22 квітня о 14:00 у місті Біла Церква (пл. Тараса Шевченка) відбудеться громадська акція “Молодь проти насильства”. Захід проводить ГО “Правова єдність” і Юридична клініка Білоцерківського аграрного національного університету за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Три 15-літрові відра з водою, які символізують сльози жінок, постраждалих від домашнього насильства, розмістять на центральній площі міста. Волонтери інсценують психологічне насильство, щоб з’ясувати, як відреагують перехожі на випадки насильства – прийдуть на допомогу чи проігнорують.

Під час громадської акції буде проведено опитування мешканців міста щодо їхнього ставлення до насильства над жінками. Також волонтери роздаватимуть матеріали щодо захисту прав жінок, надання їм психологічної та юридичної допомоги, інформацію про функції органів, уповноважених протидіяти насильству в сім’ях.

У середньому щомісячно до міліції Білої Церкви надходить близько 880 повідомлень про вчинення насильства щодо жінок. Тобто щороку в місті фіксують близько 10 000 випадків насильства. Кожен факт насильства – це сльози. Середній об’єм сліз, виплаканих людиною за один раз, – 4 грами. Ініціатори акції помножили цю цифру на 10 000 офіційно зареєстрованих випадків та отримали 40 000 грамів жіночих сліз – 40 літрів.

Контакти:
ГО “Правова єдність”
Ольга Настіна
050 35 75 403

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: