У Білгород-Дністровському пропонують створити єдиний центр безоплатної правової допомоги

У місті Білгород-Дністровський (Одеська область) відбувся круглий стіл “Безоплатна правова допомога в Україні”

30 травня в місті Білгород-Дністровський (Одеська область) відбувся круглий стіл “Безоплатна правова допомога в Україні”. Захід провела Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” за сприяння Білгород-Дністровського міськрайонного управління юстиції, Посольства Королівства Нідерландів і програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Представники органів влади та неурядових організацій висловили бажання створити на базі Центру права в Білгород-Дністровському єдиний центр із надання безоплатної правової допомоги. До надання правових консультацій планують залучати фахівців окремих сфер – працівників Пенсійного фонду та податкової інспекції, відділів соціального забезпечення та Держкомзему.

Начальник Білгород-Дністровського міськрайонного управління юстиції Володимир Черватюк відзначив, що найбільша проблема полягає у відсутності бажання в адвокатів регіону брати участь у роботі Центрів надання вторинної правової допомоги. Серед 18 претендентів на внесення до локальних реєстрів адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області з Білгород-Дністровського району немає жодного.

Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: