У Берліні відбувся Другий Громадський форум Східного партнерства

У столиці Німеччини 18-19 листопада проходив Другий Громадський форум Східного партнерства, який був покликаний зміцнити контакти між недержавними організаціями ЄС та країн Східного партнерства, проаналізувати досягнення від моменту його першого засідання у листопаді 2009 року, а також обговорити перспективи майбутньої взаємодії.

Європейський Простір стежив за перебігом Форуму і ще продовжує оперативно повідомляти ключові месиджі його учасників, результати заходу за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

На другий Форум громадянського суспільства Східного партнерства було запрошено 230 громадських організацій з держав-членів ЄС, країн Східного партнерства, міжнародних мереж та третіх країн. Учасників було відібрано з 562 заявників. Відбір було здійснено Організаційним комітетом Форуму та схвалено Європейською Комісією.

Форум громадянського суспільства репрезентує широкий спектр організацій громадянського суспільства: профспілки, організації працедавців, професійні асоціації, неурядові організації, аналітичні центри, неприбуткові фундації, національні та міжнародні організації громадянського суспільства і їхні мережі, а також інших суб’єктів громадянського суспільства. У події візьмуть участь організації з країн-партнерів ЄС, а також з держав-членів ЄС та міжнародних організацій і мереж.

Загальна мета форуму полягає в розвитку контактів між організаціями громадянського суспільства та в сприянні їхньому діалогу з органами державної влади у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.

Нагадаємо, що перший Форум громадянського суспільства відбувся 16-17 листопада 2009 року та зібрав понад 200 організацій громадянського суспільства.

Програма Форуму

Документи та детальна інформація про Другий форум громадянського суспільства Східного Партнерства

З новинами з Форуму можна також знайомитись на сторінках Європейського Простору у Facebook та Twitter

Джерело: Європейський простір

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: