У Берліні обговорять перспективи України

9 квітня о 19:00 у Берліні відбудеться подіумна дискусія “Україна – перед прірвою роз’єднання й радикалізації чи на шляху до демократичної консолідації?”

9 квітня о 19:00 у Берліні (Представництво Європейської Комісії в Німеччині, Unter den Linden, 78) відбудеться подіумна дискусія “Україна – перед прірвою роз’єднання й радикалізації чи на шляху до демократичної консолідації?” Захід проводить Євромайдан “Варта” Берлін і Фонд “Schwarzkopf” у межах проекту “Київський діалог” за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники дискусії:
– Алі Хамзін (Україна), член президії Меджлісу кримськотатарського народу;
– В’ячеслав Ліхачов (Ізраїль), експерт;
– Антон Шеховцов (Україна – Велика Британія), експерт;
– Йосиф Зісельс (Україна), голова Асоціації єврейських організацій і громад України, віце-президент Всесвітнього єврейського конгресу.

Робочими мовами заходу будуть українська, російська та німецька (з синхронним перекладом).

Питання для обговорення:
– Як діють у нинішніх умовах політичні сили у Верховній Раді й уряді й наскільки узгоджені їхні кроки з огляду на сьогоднішні виклики?
– Чи є представники нового українського уряду “праворадикалами” й “фашистами”, як часто стверджується у ЗМІ?
– Чи є загроза антисемітизму в Україні?
– Чи є ознаки роз’єднання країни?
– Чи забезпечено дотримання фундаментальних прав людини та прав національних меншин у Криму після приєднання півострова до Росії?
– Що саме могли б зробити Німеччина та Євросоюз, щоб сприяти єдності України та підтримати її демократичну консолідацію?

Про участь слід повідомити факсом (030/280 95 150), електронною поштою ( anmeldung@schwarzkopf-stiftung.de) або в режимі онлайн на сайті http://www.schwarzkopf-stiftung.de/.

Контакти:
Фонд “Schwarzkopf”
anmeldung@schwarzkopf-stiftung.de

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: