У Бахчисараї відкрито Центр толерантності

У Бахчисарайському навчально-виховному комплексі “Школа-гімназія” (АР Крим) відкрито шкільний Центр толерантності та добросусідства (“музей толерантності”)

23 вересня в Бахчисарайському навчально-виховному комплексі “Школа-гімназія” (АР Крим) відкрито Центр толерантності та добросусідства (“музей толерантності”). Його було створено в межах проекту “Толерантне мистецтво в школі та громаді”, який здійснює Центр регіонального розвитку “Топ-Кая” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час відкриття школярі презентували Центр п’ятьма мовами (українською, кримськотатарською, російською, англійською та французькою). Потім відбувся невеликий концерт, що представляв творчість українців, кримських татар і росіян

За словами керівника проекту Наталі Скворцової, відкриття Центру дозволить багатьом учням не тільки дізнатися про особливості культури й мистецтва найбільших народів Криму, але й побачити, що в мистецтві різних народів є багато спільного. Екскурсії та заняття в Центрі толерантності заплановано не тільки для школярів, але і для вихованців дитячих садків і студентів технікуму.

Центр регіонального розвитку “Топ-Кая”
Наталя Скворцова
068 481 31 65
Skvortsova_natasha@bigmir.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: