У Бахчисараї буде відкрито Центр толерантності та добросусідства

23 вересня о 12:00 у Бахчисараї (АР Крим) відбудеться урочисте відкриття шкільного Центру толерантності та добросусідства (“музею толерантності”)

23 вересня о 12:00 у Бахчисараї (АР Крим), у НВК “Школа-гімназія” (вул. Макаренка, 10), відбудеться урочисте відкриття шкільного Центру толерантності та добросусідства (“музею толерантності”). Його було створено в межах проекту “Толерантне мистецтво у школі та громаді”, який здійснює Центр регіонального розвитку “Топ-Кая” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У презентації візьмуть участь школярі, вчителі, представники Міністерства освіти й науки Криму.

У програмі заходу:
· святкова лінійка, де діти презентують Центр п’ятьма мовами (українською, кримськотатарською, російською, англійською та французькою) ;
· екскурсія Центром, коротка презентація результатів проекту;
· конкурс на найкращу страву національної кухні;
· дитячий концерт (національна творчість українців, кримських татар, росіян).

У межах проекту впродовж 2010-2011 навчального року відбувалося навчання технік національного мистецтва у двох міжнаціональних групах (доросла й дитяча). Програму навчання було розроблено таким чином, що учасники проекту дізналися не тільки про технічну сторону виготовлення того чи іншого виробу, але й про історію, символіку та подібність виконання в різних народів. Таким чином, відбувається подолання стереотипів про принципову відмінність різних культур, що, своєю чергою, сприяє розвитку толерантності. За рік близько 30 учасників проекту навчилися робити гобелени, національні ляльки, опанували національний розпис і вишивання.

Контакти: Центр регіонального розвитку “Топ-Кая”, Наталія Скворцова, 068  481 31 65, Skvortsova_natasha@bigmir.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: