У 30 містах України відбудуться акції до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами

Під час заходів кожен зможе безкоштовно пройти експрес-тестування на гепатити В й С у мобільних амбулаторіях

28 липня в Києві та 30 містах України відбудуться акції “Переможемо С!”, приурочені до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами. Заходи координує Міжнародний Альянс із ВІЛ/СНІД в Україні в межах всеукраїнської кампанії “Вимагаємо лікування!” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Громадські активісти нагадають уряду про 3,5 млн. інфікованих гепатитами людей в Україні й досі не виконане зобов’язання затвердити Державну цільову соціальну програму з протидії поширенню вірусних гепатитів і виділити необхідні кошти на лікування.

Під час заходів кожен зможе безкоштовно пройти експрес-тестування на гепатити В й С у мобільних амбулаторіях, отримати практичні рекомендації щодо профілактики, діагностики й лікування вірусних гепатитів, основних дій у разі діагностування інфекції, а також почути історії пацієнтів у форматі “живої бібліотеки”.

Підтримати вимоги акції можна буде шляхом підписання звернення до Президента й уряду України з вимогою затвердити Державну цільову програму з протидії поширенню вірусних гепатитів із відповідним фінансуванням, а також через відеозвернення до них.

Нагадаємо, у Києві акція розпочнеться об 11:00 на території Гідропарку.

Контакти:
Міжнародний Альянс із ВІЛ/СНІД в Україні
Карен Мадоян
050 215 05 03
Madoian@aidsalliance.org.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: