У 12 селах Голопристанського району надають безкоштовні правові консультації

Старозбур’ївський Центр правової інформації та консультацій створено в січні 2010 року з ініціативи Херсонського обласного фонду милосердя та здоров’я

Старозбур’ївський Центр правової інформації та консультацій створено в січні 2010 року з ініціативи Херсонського обласного фонду милосердя та здоров’я. Діяльність Центру координує ГО “Комітет самооборони села Стара Збур’ївка” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Центр надає безкоштовну правову допомогу у 12 селах Голопристанського району. За два роки її отримали близько 2000 громадян.

Працівники Центру організовують лекції та бесіди на правові теми зі старшокласниками району. Найближчим часом у сільських радах, із якими співпрацює Центр, буде розміщено інформаційні стенди з буклетами, контактними телефонами всіх служб району й іншою правовою інформацією.

За допомогою Центру ініціативну групу “Комітет самооборони села Стара Збур’ївка” було зареєстровано як районну громадську організацію, а молодіжну частину “Комітету” зареєстровано як молодіжну громадську організацію “Дніпрова Чайка”.

Голопристанська районна громадська організація
“Комітет самооборони села Стара Збур’ївка”
099 774 36 79
shyshkiny@rambler.ru

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: