У річницю повномасштабного російського вторгнення в Україну Фонд підтримав запуск імерсивної виставки в Парижі

20 лютого, напередодні річниці повномасштабного російського вторгнення в Україну, Посольство України у Франції у партнерстві з Посольством Канади у Франції та Grand Palais Immersif запрошують усіх відвідати всесвітньо відому виставку «УКРАЇНА: РІК СТІЙКОСТІ, КУЛЬТУРА ОПОРУ». Одним із партнерів виставки виступив Міжнародний фонд «Відродження».

Внаслідок російської агресії в Україні, за останніми даними, зруйновано або пошкоджено понад 1200 об’єктів культурної інфраструктури та близько 500 об’єктів культурної спадщини. Рівно рік тому, під час наступу російських військ у селі Іванків Київської області, згорів історико-краєзнавчий музей, де зберігалися картини всесвітньо відомої художниці Марії Примаченко. Проте близько 10 картин вдалося врятувати. Те, що на виставці представлені найвидатніші українські шедеври, є великою перемогою.

На виставці також представлений сегмент під назвою «Україна: земля хоробрих», який завдяки повній силі занурення занурює глядача в повсякденну реальність війни в Україні та її вплив на українських громадян.

Виставку вперше відкрили на Bloor West Village Ukrainian Festival у Торонто у вересні 2022 року.

Серія виставок створена у співпраці Kostyuk Productions, Благодійного фонду «Перший Театральний» та Національного музею Тараса Шевченка за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, телевізійної мережі «Контакт» та Міжнародного фонду «Відродження».

Відвідати виставку наживо можна за попередньою реєстрацією. Усі подробиці ось тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: