У Львові пройшов ІІІ конгрес культури “Ukraine Unmuted”

7-9 вересня у Львові пройшов Конгрес Культури. Тема Конгресу була UKRAINE! UNMUTED або Україна бере голос.

“Це буде зустріч, де ми разом спробуємо означити нові реалії та виклики, що постали перед нашим суспільством і сферою культури, перед Україною та світом після 24 лютого 2022 року. Все ще будучи всередині війни, ми прагнемо намацати, відшукати, винайти потрібні слова та спосіб оповісти про те, що з нами сталося і що відбувається зараз”, — зазначили на початку події організатори.

Кожен із днів Конгресу мав свій тематичний фокус: “Мова війни” (7 вересня), “Міграція” (8 вересня), “Пробудження голосу” (9 вересня). Детальніше — у програмі Конгресу.

Про детальний перебіг подій та дискусій ви можете почитати у колонці Романа Кабачія для Української Правди. Життя.

Конгрес UKRAINE! UNMUTED організовували Інститут стратегії культури та ГО “Вірменська — тридцять п’ять” за підтримки за підтримки Львівської міської ради, ЗМІН Фундація, Міжнародний фонд “Відродження”, Український культурний фонд, та Львівська політехніка.

Конгрес Культури у Львові — сталий майданчик для фахового критичного огляду культурного процесу. Щоразу Конгрес збирає близько 300 представників сфери культури з України та з-за кордону. Перший Конгрес — “Перехід 1989” — у 2019 році мав на меті відрефлексувати досвід 30 років від падіння Берлінського муру. Другий — “Сцена майбутнього” — відбувся у 2021 році. “Стартовим” в історії події вважається Конгрес культури Східного партнерства “Місія культури в часи криз” (2015).

Фото: Віталій Грабар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: