У Києві відкрився новий волонтерський простір Бурса Хаб 

6 квітня десятки волонтерів і активістів зібрались на відкритті нового простору для зустрічей та мережування в Києві – Бурса Хаб.

Бурса Хаб – це новий волонтерський простір, який створили UA FirstAid, ініціатива Сміливі відновлювати, Dead lawyers society та Національний університет “Києво-Могилянська академія”, в одному з корпусів університету. Раніше це приміщення було штабом волонтерської організації UA FirstAid, проте тепер воно відкрите і для інших волонтерів.

Засновники хабу. Фото: Віталій Селик

Простір задумувався як місце, де волонтери та активісти зможуть працювати та організовувати події, зустрічатись і обмінюватись досвідом, корисними контактами та просто бути в колі однодумців. Як кажуть засновники простору: “Бурса Хаб – не лише про місце, це велике волонтерське ком‘юніті”.

Міжнародний фонд “Відродження” підтримав цю ініціативу та облаштування хабу.

Простір має багато робочих місць і стабільний інтернет. Окрім того, його засновники підготували все на випадок відключень – інтернет не зникатиме, а світло буде від дизельного генератора. Вдень Бурса Хаб виконуватиме функцію коворкінгу для волонтерів, а увечері перетворюватиметься на простір для лекцій та заходів.

Відкриття простору проходило 6 квітня, під час традиційного волонтерського нетворкінгу, на який запрошують усіх охочих волонтерів, активістів, місцеві та релоковані ініціативи, організації та просто всіх, кому не байдуже.

У хабі волонтери уже проводять свої заходи. Наприклад, ініціатива Сміливі відновлювати провела великодній майстер-клас із розпису писанок.

Фото: Сміливі відновлювати

Можливість проводити заходи матимуть резиденти простору. Стати резидентом Бурса Хаб можуть як волонтерські організації, так і їх окремі представники, заповнивши спеціальну форму та отримавши підтвердження від організаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: