У Києві проведуть Форум союзників ЛГБТ-ком’юніті

26 листопада у Києві відбудеться Форум союзників «БАМ!» (бізнес/активізм/медіа).

Організатором Форуму виступили ГО «Точка опори ЮА», Рада жіночих ініціатив та ЛГБТ-військові та їхні союзники за підтримки Freedom House в Україні, Міжнародного фонду «Відродження», Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Посольства США в Україні.

Спікери Форуму поговорять про те, яким чином український бізнес може підтримувати принципи рівності та різноманіття на робочих місцях; як військові захищають права своїх побратимів та посестер із ЛГБТ-спільноти; чому та як потрібно говорити про сексуальну освіту в Україні та ін. Повна програма доступна за посиланням.

«Щоб робити проблему видимою, потрібно про неї говорити. А щоб розмови виходили за межі «бульбашки», потрібно залучати союзників із різних сфер, людей, яким не байдуже, яким шляхом розвивається наша країна», – говорить проєктна менеджерка Форуму Таня Касьян. «У час пандемії перед обличчям спільної загрози стає абсолютно очевидним те, що немає значення, якої ти статі і яка в тебе сексуальна орієнтація. Кожна людина заслуговує гідного ставлення, рівних прав і поваги», – додає виконавчий директор ГО «Точка опори ЮА» Тимур Левчук.

Серед спікерів союзники із сфер бізнесу, політики, науки, активізму та медіа: Людмила Денісова, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини; Марія Берлінська, ветеранка, засновниця проєкту «Невидимий Батальйон», засновниця центру аеророзвідки; Павло Бойко, інвестор та засновник «Hanna&Paul»; Уляна Пчолкіна, громадська діячка, телеведуча, координаторка напрямку інклюзії у StarLightMedia; Ольга Руднєва, директорка Фонду Олени Пінчук; Олександр Коляда, генетик; Артем Албул, автор каналу «Клятий Раціоналіст» та інші.

Форум відбуватиметься онлайн і долучитись до перегляду можна буде на каналі Громадського ТБ, а також на Фейсбук-сторінці ГО «Точка опори ЮА».

Реєстрація доступна за посиланням – https://bit.ly/2JotZSy.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: