У Києві нагородили найкращих роботодавців 2019 року

17 грудня в Києві відбулася презентація рейтингу «Український Індекс корпоративної рівності». Під час заходу пройшла церемонія нагородження компаній-переможців Індексу, які здобули звання «Кращий роботодавець України-2019».

До десятки найкращих роботодавців України 2019 року потрапили: Британська Рада в Україні, «LUSH Україна», «GfK Ukraine», «Info Sapiens», «EY», «Данон Україна», «Shell Retail Ukraine», «European Business Association», «Ашан Рітейл Україна», «HUB 4.0».

«Різноманітні команди створюють кращі продукти, пропонують більш варіативні рішення та й, узагалі, сприяють зростанню прибутків. Від інклюзивного підходу виграють не тільки співробітники та споживачі послуг та продуктів, для яких створюються відповідні умови, але і власники та менеджери компаній, які отримують лояльних клієнтів та вмотивовану команду. І приємно спостерігати, що такий вибір із кожним роком роблять все більше українських компаній. Наша сила у різноманітті!» – зазначив виконавчий директор ГО «Точка опори ЮА» Тимур Левчук.

Загалом в Індексі корпоративної рівності цьогоріч взяло участь 120 компаній, 80 з яких подолали прохідний бар’єр у 50 балів та потрапили до рейтингу.

Дослідження оцінки забезпечення рівних можливостей для працевлаштування різних категорій працівників здійснювалося за трьома блоками ознак: забезпечення рівних можливостей для жінок, для людей з інвалідністю та працівників, які належать до ЛГБТ-спільноти.

Варто зазначити, що у цьогорічному рейтингу усі компанії отримали найвищий бал за блоком щодо забезпечення прав жінок на робочому місці, а п’ять компаній здобули найвищу оцінку за двома блоками критеріїв (три – за блоком забезпечення прав ЛГБТ і дві – за блоком забезпечення прав людей з інвалідністю).

Український Індекс корпоративної рівності — це щорічне національне дослідження корпоративних політик, правил та практик приватних компаній щодо підтримки рівності і різноманітності та заборони дискримінації на робочому місці. Воно є спільною розробкою ГО «Точка опори ЮА», ГО «Соціальна дія» та Національної Асамблеї людей з інвалідністю України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: