У Калуші фіксуватимуть на відео дії поліцейських під час затримання підозрюваних

Калуш став першим містом на Прикарпатті, де впроваджено нову інституцію діяльності поліції – систему електронного обліку та відеофіксації «Custody records». Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Таке нововведення сприятиме убезпеченню правоохоронців від безпідставних звинувачень завдяки запровадженню ефективного цілодобового відеонагляду, а також здійснюватиметься фіксація всіх дій при затриманні осіб.

«Ми разом з Калуською міською радою не стоїмо осторонь – завжди намагаємося підтримувати правоохоронців. Минулоріч на потреби нашої поліції з бюджету було виділено кошти в сумі 850 000 грн. Цього року – 1 млн 900 тис. грн. Працюємо й над ідеєю облаштування поліцейської станції у Голині», – зазначив Найда.

Сustody Records — система запобігання порушенню прав людини в ізоляторах тимчасового тримання (ІТТ) та відділах поліції шляхом електронної фіксації дій, що відбуваються із затриманими особами.

В Україні ця британська модель впроваджується Національною поліцією за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Української фундації правової допомоги та Експертного Центру з Прав Людини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: