У Хмельницькому презентували фотопроєкт на підтримку хоспісної та паліативної допомоги

У виставковій залі мерії розміщено фотовиставку, присвячену хоспісній та паліативній допомозі, передає Depo.Хмельницький.

Цю тему, запропоновану управлінням охорони здоров’я Хмельницької міської ради, розкрив у своєму арт-проєкті фотограф, член Національної спілки фотохудожників України Сергій Аніськов за підтримки Хмельницького міського голови та Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета арт-проєкту закликати владу, небайдужих людей, волонтерів до подальшого розвитку руху хоспісної та паліативної допомоги в місті.

Поняття паліативної допомоги охоплює широкий спектр послуг, що надаються цілим рядом фахівців, у тому числі лікарями, медсестрами, працівниками допоміжних служб, фельдшерами, фармацевтами, фізіотерапевтами та волонтерами, участь кожного з яких важлива для забезпечення інтересів пацієнтів і членів їх сімей.

Надання паліативної медичної допомоги – це підхід, спрямований на поліпшення якості життя пацієнтів (дорослих і дітей) та їх сімей, які стикаються з проблемами у зв’язку з небезпечними для життя захворюваннями.

Саме з цією метою в місті Хмельницькому вже два роки поспіль функціонують хоспісні ліжка у КП “Хмельницька міська лікарня” та мобільна бригада хоспісної та паліативної допомоги КП “Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр”, які отримують позитивні відгуки від пацієнтів та їх сімей.

https://khm.depo.ua/ukr/khm/u-khmelnitskomu-prezentuvali-fotoproekt-na-pidtrimku-khospisnoi-ta-paliativnoi-dopomogi-202011271251204

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: