Тверде біопаливо: семінари на Закарпатті

На Закарпатті відбудуться семінари “Тверде біопаливо: стандартизація й економічна доцільність переходу на генерацію тепла з місцевих видів палива”

На Закарпатті відбудуться семінари “Тверде біопаливо: стандартизація й економічна доцільність переходу на генерацію тепла з місцевих видів палива”. Заходи проводить Асоціація “Український Пелетний Союз” і Закарпатська обласна рада за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

Розклад семінарів:
15 квітня – Ужгород;
16 квітня – Мукачеве;
17 квітня – Хуст;
18 квітня – Тячів.

У програмі семінарів заплановано презентації:
– Тетяна Ігнатенко, генеральний секретар Українського Пелетного Союзу, “Сучасні стандарти на тверде біопаливо та програми сертифікації виробників”;
– Сергій Апальков, віце-президент Українського Пелетного Союзу, “Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: як обрахувати економічну доцільність”;
– Микола Коломийченко, президент Українського Пелетного Союзу, “Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: технічні питання й узгодження проектів”.

На семінарах буде розглянуто питання економічної ефективності теплогенерації на твердому біопаливі (на 40% дешевше за газове опалення), приклади успішних практик у комунальному секторі, обґрунтовано необхідність гармонізації українських і міжнародних стандартів на тверде деревне біопаливо.

Відвідувачі семінарів матимуть змогу вирахувати економічний ефект переводу котелень на тверде біопаливо й отримати модель розрахунку економічного ефекту від переходу на тверде біопаливо.

Реєстрація – на сайті http://www.uup.org.ua/. Участь у заході безкоштовна.

Контакти:
Асоціація “Український Пелетний Союз”
(044) 384 21 88
office@uup.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: