Цього року Дні Європи буде відзначено в новому форматі

Дні Європи відбудуться з 7 по 27 травня в 19 регіонах України

Цього року Дні Європи в Україні буде відзначено в новому форматі. Про це 25 квітня на прес-конференції в Києві розповіли представники Мережі центрів європейської інформації України, яка координує організацію заходів за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Євгенія Олійник, координаторка проекту “Дні Європи в Україні – 2013”, повідомила: “Поряд із традиційними вже єврокварталами додаються два компоненти: показ документальних фільмів із прав людини та проведення веб-конференцій з експертами в галузі європейських стандартів. Важливим є спілкування з людьми, надання інформації для роздумів. Адже приналежність громадян до “європейської сім‘ї” починається з людської свідомості, а не лише територіального розташування держави”.
 
Зі свого боку, голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко зазначив: “Дні Європи в Україні, які проходитимуть цього року, мають винятково важливе, навіть символічне значення. Адже сьогодні ми впритул наблизилися до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. І тут особлива відповідальність лягає на експертне середовище та лідерів громадської думки – пояснити співвітчизникам усі переваги європейської перспективи для нашої країни. Сподіваюся, що в межах Днів Європи в Україні це вдасться зробити максимально широко й ефективно”.

Дні Європи відбудуться з 7 по 27 травня в 19 регіонах України. Регіональні анонси заходів буде розміщено на порталі Мережі ЦЄІУ http://ukrcei.org/.

Контакти:
Мережа центрів європейської інформації України
Євгенія Олійник
050 909 13 45

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: