Центр адмінпослуг Вознесенська: проблеми та шляхи їх вирішення

Громадський моніторинг роботи ЦНАП здійснила МБО “Фонд громади Вознесенська”

У діяльності Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у місті Вознесенськ (Миколаївська область) виявлено низку проблем. Про це свідчать результати громадського моніторингу, який здійснила МБО “Фонд громади Вознесенська” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Основними проблемами в роботі ЦНАП було названо брак популярних послуг (видача паспортів, реєстрація місця проживання, нерухомості, актів цивільного стану), а також незавершеність підготовчої роботи (на момент моніторингу не було затверджено переліку послуг, які надає Центр, та інформаційних і технологічних карток послуг).

За підсумками моніторингу Вознесенській міській раді було надано такі рекомендації щодо роботи ЦНАП:
– розширити спектр послуг у сфері землекористування шляхом співпраці з управлінням Державного агентства земельних ресурсів у Вознесенському районі;
– сформувати й затвердити єдиний перелік адміністративних послуг згідно зі статтею 12 закону “Про адміністративні послуги”;
– затвердити інформаційні й технологічні картки всіх адмінпослуг.

Рекомендації буде враховано при підготовці проектів рішень “Про внесення змін до Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Вознесенську” та “Про затвердження переліку адміністративних послуг і стандартів надання адміністративних послуг у сфері землекористування, містобудування й архітектури, які надають через Центр надання адміністративних послуг у м. Вознесенську”. Їх буде винесено на розгляд Вознесенської міської ради в порядку місцевої ініціативи.

Контакти:
МБО “Фонд громади Вознесенська”
Вікторія Бальцер
097 51 85 855
voz-cf@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: