ЦНАП у Луцьку надаватиме 196 адмінпослуг

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Луцьку забезпечуватиме 196 адмінпослуг, з яких платними є лише кілька передбачених законодавством

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Луцьку забезпечуватиме 196 адмінпослуг, з яких платними є лише кілька передбачених законодавством. Про це 10 липня розповіли учасники круглого столу в Луцьку, який провела ВОГО “Фонд місцевого розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Керівник проекту Петро Верзун наголосив: “Луцький ЦНАП – це крок до розвитку електронної демократії в нашому місті. Фактично ми можемо похвалитися, адже входимо якщо не в п’ятірку, то в десятку міст, де електронна демократія впроваджується. І ми не повинні збавляти темпу. Я не хочу, щоб Луцьк був на самій околиці Європи. Я хочу, щоб Луцьк був у центрі Європи. І ми маємо для цього можливості”.

За його словами, при створенні ЦНАП було проведено дослідження задоволеності замовників адмінпослугами та громадський аудит, організовано два тренінги для майбутніх працівників Центру, закуплено обладнання для робочих місць і видано 10 000 інформаційних буклетів про принцип діяльності ЦНАП у Луцьку.

Контакти:
ВОГО “Фонд місцевого розвитку”
Тетяна Сидорук
050 777 82 85

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: