Центром Запоріжжя пройде “Європейський парад”

4 червня о 13:00, в межах святкування Дня Європи, головною вулицею Запоріжжя пройде “Європейський парад”

4 червня о 13:00, в межах святкування Дня Європи, головною вулицею Запоріжжя пройде “Європейський парад”. Захід організовує ВМЛО “Європейська молодь України” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, Представництва ЄС в Україні, Запорізької обладміністрації, Міністерства закордонних справ України та під патронатом депутата Європейського парламенту Павела Залевського.

Парад розпочнеться на Фестивальній площі. Рух відбуватиметься по проспекту до площі Маяковського. Там учасники та почесні гості розгорнуть один із найбільших прапорів Європейського Союзу в Україні, який потім “Євромолодь” повезе містами Запорізької області. Також у межах святкування відбудуться виступ творчих колективів, конкурс малюнків для дітей, європейський флешмоб, вікторини.

“Європейський парад” – це всеукраїнська кампанія, яку “Європейська молодь України” організовує вже другий рік поспіль у різних містах у межах щорічного святкування Днів Європи в Україні. Цього року захід уже пройшов у Миколаєві, Києві та Черкасах.

Контакти: ВМЛО “Європейська молодь України”, (044) 361 54 53, euro_youth@ukr.net

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: