Центром Миколаєва крокував Європейський Парад

У рамках всеукраїнського святкування Днів Європи 23 травня 2010 року в Миколаєві відбувся Європейський парад, в якому взяли участь кілька сотень студентів, школярів, юних спортсменів і активістів молодіжних громадських організацій.

Організатором параду виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Європейська молодь України» за підтримки Європейської програми Міжнародного Фонду «Відродження», міського Голови міста Миколаєва Володимира Чайки, Виконкому міської ради та Представництва Європейського Союзу в Україні.

На місці, де формувалася колона параду, було встановлено намет кольору європейського прапору, в якому всі охочі могли отримати друковану продукцію про Європейський Союз.

Урочиста хода розпочалася після 11:00. Учасники параду несли прапори України, Євросоюзу та країн-членів ЄС.

Під час параду всі присутні могли почути інформацію, яку транслювало місцеве радіо, про основні віхи історії Євросоюзу – коли з’явився, які країни до нього увійшли спочатку, а які вливалися пізніше, а також довідкову інформацію про кожну з цих країн окремо.

У Миколаєві такий парад пройшов уперше, і відтепер, як планують його організатори, проходитиме щороку, з усе більшою кількістю учасників.

Контактна особа: Віталій Іляшенко, v_iliashenko@ukr.net

Дивіться також відео-репортаж з параду у Києві та інших містах http://www.youtube.com/watch?v=k4y4iNwSx2w

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: