Центри права на Одещині звітуватимуть про свою діяльність

19 липня з 12:00 до 14:00 в Одесі відбудеться круглий стіл “Безкоштовна правова допомога: міф чи реальність?”

19 липня з 12:00 до 14:00 в Одесі, у прес-центрі “Паритет” (пров. Семафорний, 4, торговий центр “Середньофонтанський”, 3-й павільйон, 2-й поверх), відбудеться круглий стіл “Безкоштовна правова допомога: міф чи реальність?” Захід організовує Одеська обласна організація Комітету виборців України (КВУ) в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

На круглому столі буде представлено результати піврічної діяльності трьох Центрів права Одеської області (у містах Одеса, Котовськ і Татарбунари), а також анонсовано подальші плани Одеської обласної організації КВУ у сфері надання безоплатної правової допомоги мешканцям Одещини.

Основні питання для обговорення:
· Які можливості в населення отримати безкоштовну правову допомогу? Діяльність у цій сфері органів юстиції, правозахисних організацій, адвокатських об’єднань, студентських клінік тощо.
· Діяльність Центрів права в Одеській області як об’єднання зусиль і можливостей органів державної влади та недержавних організацій.
· Які перспективи впровадження серед адвокатської та юридичної спільноти регіону практики “pro bono”?
· Чи стане безкоштовна правова допомога доступнішою після прийняття закону “Про безоплатну правову допомогу”?

До участі в заході запрошено керівництво Одеської обласної організації КВУ, координаторів Центрів права Одеської області, керівництво Головного управління юстиції в Одеській області та його територіальних підрозділів, представників Одеської обласної колегії адвокатів і Студентської клініки Одеської юридичної академії, юристів, експертів, журналістів.

Нагадаємо, упродовж лютого-квітня Центри права в Одеській області прийняли 351 відвідувача (близько 30% яких сільські мешканці), в тому числі 100 пенсіонерів, 27 дітей війни, 16 інвалідів

Контакти: Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України”, (048) 716 40 18, (048) 716 46 83, odesakvu@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: